Új hozzászólás Aktív témák

  • HUresz

    tag

    válasz Saccco #6011 üzenetére

    Meg semmi ... polcon figyel ... tartaleknak erkezett, de ugy nez ki hogy a tornadoban lesz upgrade.
    Figyeltelek titeket, ahogy dumaltatok rola, igyekeztem osszeszedni az info morzsakat, de meg nem astam bele magam. Nem teljesen tiszta, hogy mikepp kell felkonfiguralni, es neztem azt is, hogy nem lesz olyan plug&play mint a 2100-as volt anno.
    Ha aktualis lesz belemaszok, illetve megkerdezem az itteni szakikat is.

    Lassan 1 honapja uton a tornado ... remelem ideer nemsoka. A tartalek alkatreszek mar lassan beerkeznek az alirol.

    Mas:

    Rendeltem egy titant mert az elso, amit anno a tarantulahoz rendeltem kisse megvetemedett. (a tengely amire a gorgo van rogzitve es amit tamaszt a rugo)
    Nem art ha van tartalek, nem ker enni. Szoval tegnap megerkezett es csak lestem .... nem kicsit mas mint az elso

    Az elsonel meg csak 2 iranyba lehetett felrakni a konzolra ... modositottak a frocsi szerszamot ... meg azt is latni ... de mar mind a 4 iranyban felmegy.

    A bordazott tengely ... (nem tudom mi a hivatalos neve) is total uj ... ritkabbak a fogak de kb 2x olya magasak ... ez aztan belemar rendesen, nem kezdi el csiszolgatni a filament felszinet.

    A tengely, ami az elsonel kicsit megvetemedett, az itt kapott egy rogzito csavart, ranezesre is stabilabb.

    :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák