Új hozzászólás Aktív témák

  • szabieable

    aktív tag

    válasz Wasquez #34034 üzenetére

    Tévedés, nem blankolóval terveztem leszedni, azt csak támasztéknak próbáltam használni a nyomtatott toolhoz, de túl erősen fog a cucc és gyenge volt a 100% infill is sajnos. :)
    Értem a logikát, a bevett ipari szokást, de a réz kopása miatt idővel aktuális lesz a csere és akkor viszont egyszerűbb az élet ha csavaros megoldással viszonylag egyszerűen cserélhető másfajta anyagra akár. Tudom, hogy a szállítás miatt de ennyi erővel akkor a 2020 meg a 2040 elemek is jöhetnének pontheggesztve, hogy ott se kelljen csavart állítani. Jelen pillanatban inkább hátrány ( legalábbis számomra ) a press pull mint előny

    A nózit megnézem, bár nem teljesen értem, hogy majd 2 nappal a csere után mitől lazul ki magától

    Extruder karra visszatérve, tudom, hogy szériahiba, számítottam is rá ezért is rendeltem be korábban a metal kart. Az viszont, hogy a klón "kínai" változat nem ugyanazt a furatméretet használja ( gondolom így már kevésbé perelhető másolás miatt ). Nem lenne bajom a kínai klónnal sem ha alapból megtart annyira a kar, hogy rászorítsa a fogaskerékre a filamentet de sajnos nem.

    Tényleg nem panaszkodásnak szántam a posztot, lassan a nyomtató árának kétszeresét költöttem már rá, élvezem de most jól jött volna ha valami elsőre sikerül zökkenőmentesen és tudok csinálni pár printet a következő karbantartás előtt :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák