Új hozzászólás Aktív témák

  • MASSlag

    tag

    Dübörög az új gép alfa állapotban.

    Nem is emlékeztem, hogy ennyire rossz papírra nyomtatni, nagyon pontosan be kell lőni a magasságot, hogy tapadjon.
    Nincs véletlenül valakinek eladó Bed-sticker-e legalább 300x250 méretben (kínai BuildTak copy)?

    Egyenlőre még fix fejjel, a fűtött kamra nagyobb prioritás. POM, PEI, PC, igénylik a melengetést (PEI-ből szeretném majd a szerszám cserélőt, hogy bírja majd a strapát). Egy optikai Z home-on kívül semmi elektronika nincs a kamrában.

    A hátulja még egy kicsit kaotikus (EPH FTW), de már elő van készítve a kivezetés a kamra keringető keresztáramú ventinek és a fűtésnek. Egyenlőre várja a borítását.
    Mire kibogarásztam a Klipperhez a Fysetc F6 pinjeit, megőszültem, az SPI-ról olvasás még mindig nem működik, hiába tiltottam le a nem használt lábakat, de nem igazán zavar.

    Egy nagy problémám van a Z orsók borzasztóan kóvályognak, hiába van úszó rögzítése az asztalon, nagyon látszik a nyomaton és nehéz miatta a debug. Vagy keresek jobb orsókat, vagy szíjjal oldom meg. Van is egy csigás, encoderes DC motorom a szíjhoz, de borzasztó körülményes az integrálása az elektronikába (+Arduino +H-bridge).

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

Új hozzászólás Aktív témák