Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim_raynor70

    aktív tag

    válasz Fauno #29627 üzenetére

    Ezzel ne varj tovabb, ezekkel a tesztkepekkel ala tudod tamasztani, hogy egy az egyben szutyok, csereljek ki masodszorra is!

  • M107

    addikt

    válasz Fauno #29627 üzenetére

    Hy

    Szerintem is vidd vissza nem érdemes vele szarakodni főleg úgy ahogy régebben írtad még romlott is.

    UI: S légy határozott gariztatáskor. (Én nekem ritkán volt rá szükségem, de amihez ragaszkodtam ha szőröztek nagyon

    1, 2 független tanú az utcáról,

    2, amennyiben van videofelvétel a folyamatról /garanciáztatás/ dátum óra perc + ha van hang 2 példány kérése 1 a fogyasztóvédelem részére s egy saját magadnak a manipulálás kizárása végett,

    3, Idáig még nem kellett eljutnom de az utolsó lépés (A cég bolt stb költségén bevizsgálás, számla adatok legalább 10 példányban adat idő hiteles pecsét jegyzőkönyvezéssel és azonnal fogyasztóvédelem kihívása a helyszínre s te megvárod őket és átadod a a jegyzőkönyveket stb kivizsgálásra /ha rendőrséggel fenyegetnek hogy elvitetnek bár ennek az esélye 0% mert jogos garanciát intézel, nem lehetséges/

    UI:Legutoljára még a cég bolt hírnevét mind publikus csatornákon tv-rádió-újság a !!!bolt cég költségén!!! roboltathatod -ezt mondjuk én már a legelején tisztázom velük. persze határozottan de nem hinném hogy megér nekik egy rális áron 20-25 ezer forint több száz ezret vagy egy cég hír vesztés.

    /Anno én egy porcesszort vittem be hogy 2.5 ghz helyett csak 1.1 ghz megy, saját tesztgép berak s tényleg enyémbe berakom (saját magam) s tényleg csak 1.1 en ketyeg az istenért sem akarták kicserélni 1 nap után (3 nap azonnali cseregarancia létezik ugye) a végére bp-n a cég költségén felutazva vonat villamos stb mert úgye a helyi békéltető testületi bíróság 2 hónap alatt nem tudott dönteni kicserélték s 2 nap múlva egy csomagküldő hozta az új procit a házamhoz. azóta is ide járok ebbe a boltba de azóta valahogy nem szöröznek velem ha van valami garis problémám

    További szép napot

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák