Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Csupingo #79548 üzenetére

    És Pécsi gyerek:

    Pl. a Talos Principle 720p-ben elég jól elfut, persze minden Low-n, csak egy beállítás van ami Medium (auto config-al állította be magának így a gép), persze vannak beröccenések, de egy ilyen játéknál ez kevésbé zavaró. De még így is elég élvezhető a grafika, de szeretnék belőle többet kihozni, meg más játékokból is.

    Nem feltétlenül a legújabb játékokat céloznám meg, de ahol van normális optimalizáció/skálázhatóság, ott azért még van esély, hogy be lehet lőni egy játszható beállításra őket. Persze a 9800GT-vel már egyre kevesebb, főleg, hogy a legtöbb újabb játék már csak DX11 only, így el sem indulnak nekem. Ezen a téren mindenképp jól jönne a GTS 450. Amúgy max 720p-n játszanék, nekem ez elégnek tűnik (még a 40"-os H6400-as TV-n is, mert újonnan csak azon játszom :) ), de ez alá sem akarok menni.

    És amúgy van egy rakás játék még a régebbiek közül, ahol szintén jól jöhet az extra sebesség, nem csak a 2015-2016-os felhozatalra kell gondolni.

    Ezt a Xenon-os megoldást meg már nekem is ajánlották, azzal együtt, hogy egyben le is beszéltek róla (mert, ahogyan azt itt is írták, manapság már senki sem fejlesztene 775-ös config-ot, stb, stb... :U ), de ha egyszer az ember nem tud még egy új konfigra költeni, szerintem nem nagyon van más -és jobb- megoldás.

    Egy kis extra kakaó mindig jól jöhet és én is úgy számítom, hogy azért egy 3GHz-s Xenon csak hozzá ad valamit a teljesítményhez egy Core 2 Duo után, pláne egy-két fokkal jobb videokártya csere mellett.

    De várom még a véleményeket pro és kontra és köszi! :)

    A vitatott kérdés továbbra is, hogy a 2.5GHz-s C2D proci mellett fogok e teljesítmény javulást tapasztalni a GTS 450-el? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák