Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Buci21 #37143 üzenetére

    Amúgy a Mantle sztori hamarosan kiderül a BF4-el. Szívem szerint várnék addig a pontig, sőt szerintem ki is várom. Szerintem biztosan nagyot fog durranni, egyszerűen csak azért, mert konzolokon is működik. Nem véletlenül álltak be mögé ennyien. Az más kérdés, hogy a programozók hogyan fogják használni. Az nVidia is be fog állni előbb utóbb a sorba, és olyan architektúrát fejleszt amin működni fog rendesen. Az viszont tény, hogy a mostaniakon nem fog olyan gyorsan mint GCN-en. Ettől még a játékok fognak rajta futni normál sebességgel.
    ... persze meglehet, hogy miután x hónapra rá kijön egy mantle kompatibilis architektúrával az nVidia, akkor szépen elengedi a mostani VGA-sok kezét, és nyekk... és akkor viszont az a 10-20-30-40% előny az új Mantle-s nVidiáknak és a GCN-es Radeonoknak brutális fegyvertény..

    (Tény, hogy nekem kell a mantle és GCN-el, mivel ha publikus lesz, szeretném megtanulni az erre való fejlesztést, és magát az architektúrát, tehát lehet mégsem várok, mert ha kiderül mégis nagyon király BF4 alatt, akkor elkapkodják a készletet Karácsony előtt :D)

    MOD: és kösz az Afterburneres tippet... a Palit programját használtam a GTX 460-ammal és azon nem volt ilyen beállítás, igaz annyit nem is foglalkoztam vele, elég halk kis kártya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák