Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz killbull #152105 üzenetére

    "Láttál NVIDIA kérdésbe ilyet hogy melyik drivert rakjam fel, melyik a stabil?"

    Igen, Nvidiánál is előfordultak, hogy voltak instabil driverek. Volt egy időszak, amikor a Motorsport 7 játszhatatlan volt a legújabb driverekkel, és egy pár hónaposat kellett telepíteni, mert a legújabb driverekkel összeomlott a játék a garázsban, és 60FPS korláttal játszhattál 1-2 versenyt összeomlás előtt, 60FPS felett(nálam 144 volt a cél :U) meg ha jó esetben bejutottál a versenybe, pár perc után összeomlott.

    Geforce Experience frissítés közben NV driver miatt kékhalál, telepíthettem újra a GFE-t.
    A Shadowplay-t be kell állítanom, hogy állandóan, az asztalon is menjen, mert ha csak a játékkal indul, és csak azt veszi, akkor gyakran a natív felbontás alatt, valami véletlenszerű felbontásban veszi fel a videót, és ezzel nem vagyok egyedül.

    "Láttál NVIDIA t úgy kérdezni hogy mennyire undervoltoljam mert kazán és szétfűti az egész lakást? Meg laza 10 fok minuszba? NVIDIA n ilyen kérdések vannak?"

    Pár hete pont említette itt valaki, hogy egy MSI Gaming X 1660S-t alulfeszelt, és -10 fok, majdnem fele fan RPM. :U
    Jelenleg nyáron én is alulfeszelve használom a 1070-et, mert így kevésbé fűt, és kb. ugyan ott vagyok teljesítményben. A 3080-akról már nem is beszélve, azok már tényleg a kazán kategóriában vannak, az egyedi modellek simán képesek 350W-ot, vagy akár többet berántani, és undervoltolva is képesek zabálni.

    Az RTX-es mikrofon háttérzaj szűrés már aznap ment GTX-es videókártyákon, némi extra GPU terhelésért cserébe, most már az Nvidia is engedi telepíteni GTX-es videókártyákra, az első napokban még pár fájlt kellett átírni.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák