Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz kolopele #128415 üzenetére

    Mennyit szánsz egyébként vásárlásra?

    Nem volt ilyen egzakt keret. Kifizetni ki tudtam volna egy 2080 Sea Hawk EK-t is, ha nagyon vágytam volna rá, kihasználnám már most, és hosszabb távra terveznék vele, de alapvetően át akartam ugrani az egész Turing generációt, csak sikerült viszonylag olcsón cserélni a TV-met G-Sync Compatible-re, az nVidia viszont nem hozta le a HDMI VRR-t Pascal-ra. De mivel csak a 48G-s natív HDMI 2.1-el lesz igazán teljes a kép, így a következő generációig minél olcsóbban szerettem volna megúszni és akkor cserélni nagyobbra (vagy ha nem is sokkal gyorsabbra, de vizezettre), bár azért visszafelé sem akartam lépni teljesítményben. (És szépen lehet tuningolni a vizes 1070-et, soha nincs temp limit, illetve a max tuningos TDP limit is az egyik legmagasabb a 1070/80 kártyák közt az MSI-nél: ~290W, így állandóan 2000-2050 MHz közt futhat).
    Ezekből esett végül a választás a használt 2060 Gaming Z-re (léggel, főleg visszafogott fordulattal ezen nem lesz tuning, max VRAM-on, így saccra alig lesz gyorsabb 1440p120-ban olyan játékban, amik megizzasztják a GPU-kat, szerintem a max 200W keretre, az alap 83-as temp limitre és szubjektív tolerálható zajszintre lesz belőve, amivel a temp limit lesz majd mérvadó a boost-nak saccra max 1800 MHz-ig).
    Legközelebb szerintem a Cyberpunk vagy Dragon Age 4 érdekel majd, ami húzós lehet, azok alá fogok keresni 4k-ban minimum 40fps-t hozó, vizes kártyát (ha nem lesz irracionális elvárás), de az még odébb lesz.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák