Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grave_444

    nagyúr

    válasz TechN7ne #126474 üzenetére

    Ezzel most elköszöntél ettől a fórumtól végleg/ideiglenesen/akárhogy?

    Ez esetben a viszontlátásra. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • koko52

    veterán

    válasz TechN7ne #126474 üzenetére

    Az ember változik. Mióta gyerekeim vannak (4 éve) évi 1-2 játék végigvitele. Előtte ez 2 hét alatt megvolt. És nem csak az időhiány, egyszerűen nem köt le. Pedig ha játszok minden ok, csak utána nehezen veszem rá magam újra elindítani. Utoljára a Far Cry 3 volt amin zombivá tudtam játszani magam. Ami nagyon nem tetszik az single leépülése az online javára. Nagyon durván rámennek a + dolgokra, hogy még utólag lehúzzanak.

    Grave444: a néhai trollkodása és Asus fankodása egy színfolt volt.:D

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz TechN7ne #126474 üzenetére

    Ugye tudod, hogy az általánosítás és bárminek az ilyen jellegű jelzőkkel minősitése az téged minősit ? Főleg hogy nem 13 éves vagy, ahogy írtad.

    Én 36 múltam, sőt, gyakorlatilag a 37 et kezdhetek megbarátkozni, és egyetemista korom végéig intenzíven játszottam. Aztán 7-8 évig abszolút semmivel sem, de még csak egy órát sem. Más irányba ment az életem, prioritások is mások lettek, bele is untam, ami kevés szabadidőm volt másra fordítottam.

    Aztán 2015-ben kijött a witcher 3, én pedig (aztán végigtoltam első 2 részt is) rácsodálkoztam hogy te jóságos atyaisten, amig én még a Baldur's Gate 1-2, Civ 4, Kotor 1-2 Fallout 3, Age of Empires 2, Heroes 3 és 5 Mass Effect és hasonlók bűvöletében éltem, mennyit is fejlődött az egész videojáték korszak.

    600+ órát öltem bele a 3 végigjátszásba, és egyetlen percét sem bánom, sőt. Aztán jött még pár nagyobb klasszikus is, Xcom szériától kezdve Des Ex széria, új Tomb Raiderek, Dishonoured sorozat,nem is akarom felsorolni őket, felesleges lenne.
    Ez a "régen minden jobb volt" a világ kb legnagyobb bullshitje, legyen szó játékról, zenéről, filmről, bármiről a világban. Régen pontosan ugyanannyi fosszar és ugyanolyan kevés jó volt mint most mindenből, csak az elménk a jó dolgokat őrzi meg többnyire a régről, a rosszak a jótékony feledés homályába merülnek.

    P:S És ha lenne gyerekem ( ahogy remélem pár év múlva lesznek is) vele se szégyellnék leülni pl tolni a most kijött felújitott Spiro vagy Crash trilógiát, és sorolhatnám :) Félre ne érts, persze, nem kevés igazság van abban amiket írtál, csak.....tudom közhely, de semmi sem fehér ill fekete.

    [ Szerkesztve ]

  • kolopele

    nagyúr

    válasz TechN7ne #126474 üzenetére

    Ez a fórum erről szól, ha meguntad lelked rajra. Amennyiben ez egyfajta elköszönés akart lenni egyéb teendőid végett akkor minden jót a továbbiakban, ha viszont egy kicsit fölényeskedő hozzászólásnak szántad akkor jobb is ha így döntöttél ( az utolsó mondatod ugyanis eléggé kétértelmű). Ezen az oldalon egyébként nem lehet másról írni, ha most itt elkezdeném ecsetelni hogyan is alkottam meg a cég legújabb égetőkemencéjét, ami veri a világpiac eddigi hasonló termékeit valószínűleg senkit nem érdekelne :) Itt videokártyákról van szó, melyik mire képes, válaszolunk, még akkor is ha néha valóban bugyuták is tudnak lenni a kérdések, vagy ha már tizedjére is írjuk le mit vegyen valaki és még mindig megkérdezi. Szóval én bízom abban, hogy a jó szándék vezérel téged is mint itt a legtöbbünket, és csak meguntad már az írogatást. Mindenesetre bármikor ha úgy érzed itt a helyed :R Egyébként a magam 51 évével én is két gyerekes apa vagyok, de ez messze nem zárja ki azt hogy leüljünk videójátékozni együtt olykor sok más mellett, vagy az ember egyedül üljön neki egy játéknak éjszaka ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák