Új hozzászólás Aktív témák

  • Csikpaci

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretnék új videokártyát venni (használtat nem szeretnék) A régi HD5670-est cserélném le.

    Processzor: AMD FX-6300
    Alaplap: Asrock 970 EXTREME3 R2.0
    Memória: Corsair Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
    Videokártya: HD5670
    Táp: 420W LC-Power LC420H-12

    Kinéztem az Asus DUAL GTX 1060 6GB GDDR5 és a Sapphire NITRO+ RX480 8GB GDDR5 VGA-kat. 100.000 Forint lenne a maxium amit költeni szeretnék. A tápot is lecserélem mert a 420 Watt nem hinném, hogy elegendő lenne, a GeForce oldalán azt olvastam 500W-os a minimum amit ajánlanak a kártyájuk mellé ezért kinéztem egy FSP 600W Hyper M-et, megfelelőnek néz ki. A számítógépet Sony Vegas-ban való vágáshoz, rendereléshez, játékhoz használom. 2 napja gondolkozom már, hogy AMD vagy Nvidia oldalról vegyek kártyát, sok helyen azt írják az 1060-as erősebb mint az RX480, de csak a jelenlegi játékokra. Nem tudom ez mennyire igaz. Nézegettem teszteket és igazából játékfüggő, hogy melyik kártya szuperál jobban.

    Előre is köszönöm a segítséget, sokat jelentene ha okosítanátok kicsit, mert már 2 napja nézegetek teszteket és összehasonlításokat, de mindenki mást tart jobbnak.

Új hozzászólás Aktív témák