Új hozzászólás Aktív témák

  • benceserious

    csendes tag

    Sziasztok.
    A segítségeteket szeretném kérni. Szeretném lecserélni az alaplapomat, a procimat, memőriát, videokártyát illetve kénytelen leszek megválni a tápomtól. Elsősorban játékra használnám a gépet, illetve használom most is. Abban egészen biztos vagyok, hogy egy magas órajelű i5 szeretnék (3,4-3,5 Ghz). Ezen kívül, minden más eszköz megvásárlásában teljesen bizonytalan vagyok. Az egész akcióra lenne 160-170 ezer forintom. Nézegettem az árakat, és ebből a pénzből futná egy GTX 660 2GB-ra, csak hogy melyiket válasszam.
    A Gainward mindíg is szimpatikus volt, jelen pillanatban is az ö egyik kártyájuk van a gépemben. Mit szóltok ehhez? [link]
    Alaplapból ötletem sincs. Nem hiszem, hogy számomra fontos lenne hogy támogassa az SLI-t. Vagy igen?
    RAM-ból milyet, és mennyit vegyek a gépembe? Fölösleges lenne a 16 GB? Elég a 8?
    Illetve a táp kérdése. A házam egy 6 éves APEVIA. Jelen pillanatban egy 450W-os táp van benne. Mekkora legyen az új. 700W túlzás? Illetve a tápegységeknek szabván méretük van? Betudom majd rakni a mostani helyére az újat, vagy nem fog beférni, és ezért házat is kell majd cserélnem?
    Bocsi az amatőr kérdésekért. Köszönöm a segítséget előre is mindenkinek.
    Sziasztok.

Új hozzászólás Aktív témák