Új hozzászólás Aktív témák

  • GergoHD

    tag

    válasz BomiBoogie #6091 üzenetére

    Köszi :))

    Iponnál nemláttam nem OC-s 7870-et de ha lessz később akkor azt veszem de végül is mindegy nem hogy OC-s vagy sima (ha ugyanannyiba kerülnek). A tápkérdésről már informálódtam a "Milyen tápot vegyek" című topicban és ott is a CHIEFTEC CTG-500-at ajánlották ugyhogy az lesz meg egy MSI 7870 és azzal pont kijövök 75-ből szupi :DD :DD sőt mire megveszem február elején talán egy minimálisat még csökkennek is az árak. Ja és még egy kérdés ez: [link] a kártya most Twin Frozr hányas hűtővel rendelkeznek valamint miért kerül a MSI 7870 Hawk 10k-val többe mint az előbb említett ?

    Ui.:Köszi a segítségeteket először féltem kérdezni itt prohardveren de egyik haverom már kb 3-4 éve fórumozik és szerencsére pozitív csalódás ért mindenki kedvesen válaszol nem az van hogy "Hát hülyegyerek nézz vissza 1500 kommentet és ott le van írva" szóval egész jó kis hely ez és a szakértelem hogy most amit itt kérdezek azt tudom hogy olyanok mondják akik értenek is hozzá valamit nem olyanok akik pl: gyakorikérdésen elkezdenek veszekedni hogy nvidia vagy amd -.-. Na szóval akkor mégegyszer köszönök mindent majd még visszanézek időnként. ;) :R

    Boldog új évet kívánok mindenkinek! :)

Új hozzászólás Aktív témák