Új hozzászólás Aktív témák

  • polgi803

    őstag

    Sziasztok!

    Újabb gép építés előtt állok és szeretnék egy kicsit új vizekre evezni, ha rábólintotok. A lényeges részek
    Asus B85-ős lap, 4670/4770, 8 giga ram, 500-600 középtáp/CM,XFX,Corsair....Samu 840 Basic 120...na meg ugye a VGA..Eddig piros voltam teljes megelégedéssel: 7770-7850-7870-7950...bla bla...de már régebben is és most is fúrdalja az oldalam a zöld kíváncsiság...amivel most szemezgetek az a GTX 760 MSI Gaming, vagy Giga 2.0...esetleg elgondolkodtam a 4Giga verzión is, de olvasgattam és nem éri meg a felárat...na most akkor mellélőnék egy ilyen karival, vagy nem? 770 már nem opció,mert feleslegesnek tartom. Nem nagyon lenne kedvem azért eladni, mert nem annyira frankók, szar a driver, stb...mielőtt valaki írná, már most megcáfolom a saját tapasztalataim alapján, nem..nem volt soha semmi bajom AMD driverrel...kérlek adjatok tanácsot objektíve, ne pedig..."280x..."..."miért?"..."csak"...köszi! :R ...jaaa! Főleg WoT (tudom arra elég gyenguszabb is) meg ha jön valami az menjen fullon...1920x1080 opció....meg 47"-os tv-n.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák