Új hozzászólás Aktív témák

  • marcusa

    addikt

    válasz haypro #49037 üzenetére

    Ha erre reagáltál, akkor ezt kellene írni, nem el nem hangzott állításokat... :U
    "4,2Ghz-en megy a 3570k és a 660ti-t itt hajtja ki mindenhol" Ez pedig azt jelenti, hogy ha 4Ghz-en megy a 3570k, akkor pl CS:GO-ban van olyan pálya, vagy pályarész, ahol a proci felugrik 95-99%-ra, a vga pedig leesik 90-95%-ra, és az fps pedig leesik 280-ról 250-re. Hasonló esetek megfigyelhetőek pl BF multiban is.
    Ha valakinek fontos, hogy a vga-ja ne malmozzon játék közben mondjuk 80%-on, annak igen is kell a procierő. Egy 770-nel mondjuk, biztos vagyok benne, hogy a legtöbb esetben több fps-em lenne, de lennének jelenetek, ahol nem, és főleg a proci miatt. Engem ez zavarna...
    Lehet baromságnak nevezni, hogy valaki nem rakna 3570 mellé 280x-nél gyorsabb kártyát, rakhat a kérdező mellé 290x-et is, csak aztán majd a kártya topicjában megy a kitalálós, hogy hogy lehet nálad 68 az átlag fps, mikor nálam ugyan ilyen kártyával és beállításokkal csak 50fps? És természetesen a válasz az lesz, hogy nem elég a proci... :)

    Megkerestem neked Kamelot írását: http://prohardver.hu/tema/amd_radeon_hd_7950_7970/hsz_36619-36619.html és ráadásul itt a felbontás 1440p...

    [ Szerkesztve ]

    :-)

Új hozzászólás Aktív témák