Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!!Érdeklődni,és szakmai tanácsot kérni szeretnék! : adott egy Win 7 x64 SP1 oprendszer, 2x2GB DDR2 dualkit RAM-mal, , Intel E7600 Core2Duo 2X3,06 GHz procival, CoolerMaster 520W táppal és egy nVidia GeForce XFX GT240 1 GB-os VGA-val, amin 1.3a HDMI kimenetem van....mivel szert tettem egy aktív 3D-s Full HD LED TV-re (40") , és PC-ről szeretnék rajta filmet (BD25/503D ISO) lejátszani, a megfelelő fórumban azt a választ kaptam, hogy sajnos csak az 1.4-es HDMI kimenettel rendelkező VGA fogja nekem a 3D-t tudni....szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen "minimum szintű" VGA-t vegyek ehhez a meglévő konfighoz, ami a most benne lévőnél azért korszerűbb, de ami 1.4 HDMI kimenetet tud, és még érdemes a fenn emlitett konfigurációhoz beletennem a PC-be....(elbírja még a táp, kompatibilis a 4GB DDR2 RAM-mal, és a "sima" Core2Dou-mmal...) A "házimozis", és "3D-s" topikban már kitértünk erre, de most konkrét PC-s VGA-s segítség, tipp kéne....ja és pl hogy nVidia, vagy ATI legyen-e...?Azt hallottam kevesebb a kompatibilitási hiba az Intel_nVidia párosítás közt,mint az Intel(procim), és ATI közt....és mást most tuti nem tudnék cserélni a PC-ben....tehát ebbe a konfigba kéne bebiggyesztenem...köszönöm szépen a választ előre is.....sokat segítenétek vele! :))

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák