Új hozzászólás Aktív témák

  • mgabi

    senior tag

    válasz omfgk #148440 üzenetére

    Na az fake, azt nem láttam. Király! mondjuk ez se sokat módosít a helyzeten, ha jobban belegondolok, mert 3-4 hónap helyett 6-8 hónap lesz a megtérülés. Nullára kellene tiltani, és 5+ éves aktív Steam és egyéb fiókhoz kellene kötni a VGA vételt, meg tovább értékesítési tiltással kellene eladni. Álmodik a nyomor. AMD, Nvidia nagyot szakítanak ezen. Nem is értem mi a fenének tesztelik le ezeket a VGA-kat. Teljesen felesleges. 640 ezer egy RTX 3070 a boltban??? Bojkotálni kellene minden ilyen bemutató hírt, mert csak a mi szívatásunk az egész. Eladtam a 1080Ti-mat nyáron, mert sok a meló és ugyse játszok, gondoltam karira veszek egy 3070 v 3080-t. aztán szevasz-tavasz, pánikban vettem egy 4GB-s RX570 bányaszökevényt, az eladó meg kamuzott, hogy bezárta a bányát már rég és csak ott porosodott. mondom persze. Véletlen nem azért adtad el, mert a 4gigással már nem lehet majd bányászni pár hónap múlva??? Röhögött!

    Értem, hogy piacgazdaság meg minden. Addig semmilyen játékot és hardvert nem veszek, érezze mindenki a szektorban, hogy gaming pc-t nem lehet építeni. Aztán még a skalperekről nem is beszélek, meg a nagykeres tulajok bányáiról, meg a szlovák áfakörözésről, környezetszennyezésról, anonim feketegazdaságról stb. Nagy a baj! és mi szegény mezei gamerek szívunk. Nesze neked Cyberpunk 2077 grafika. Mediumon 1080p-ben 15-20 fps. Következő 1 évben csak csézek :) Na befejeztem. Ez így nagyon gáz lesz srácok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák