Új hozzászólás Aktív témák

  • Ombre85

    tag

    Sziasztok!

    Nemrég újítottam be az alaplapomon található 3440x1440-es monitort, és az addig tökéletesen elegendő 280X-em igen rendesen elkezdett alatta izzadni :)
    Szeretnék egy jobb kártyát venni (akár használtan is), de amit viszont kinéztem, az RX580 Nitro+ 8GB nem vagyok róla meggyőződbve, hogy rövid időn belül nem lesz-e kevés ehhez a felbontáshoz. Érdemes ennél maradnom, vagy inkább gyűjtsek még, és legyen mondjuk egy GTX 1070?
    Leginkább játszok a gépen, néha 3D tervezek nyomtatáshoz, de semmi komolyabb.

    Imádom a jelenlegi kártyámat, de az évek alatt további érveim is gyűltek a csere mellett:
    - Mindig legalább 2 monitor van a gépre kötve, a mostani kártyám úgy tudom, ilyenkor nem megy el aludni.
    - Nincs passzív üzemmódja alacsony terhelésen, most ez a gépem leghangosabb eleme
    - Fix kéken világít, elüt a többi komponenstől :U
    - Szimpi a backplate
    - Imádom a Nitro+ letisztult dizájnját, ha 1070, akkor is valami hasonlót keresnék
    A Freesync hiánya nem érintene mélyen, eddig is nélküle éltem, a monitor vásárlásánál sem ez volt a döntő szempont. Bár őszintén szólva nem tudom, milyen lenne.

Új hozzászólás Aktív témák