Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZEATöreg

    csendes tag

    Üdv. TvGuruk !
    Néhányan rám hozták a szívbajt, akik azt írták, hogy a mai tv-ken élvezhetetlen az sd adás nézése.
    Thome kábeltv ( IPTV) előfizetéssel rendelkezem és szinte csak azt nézzük. Családi tv csomagom van, amiben van néhány HD csatorna, de a zöme az sd adás amik számomra-viszonyítás hiányában- jónak tűnnek.
    Akkor jöjjenek a válaszok:
    1. kb. 150.000,-Ft.
    2. csak tv nézés ( THome kábel ), elvétve YouTube
    3.kb. 3 m
    4.egész nap megy a tv, nem szertnék külön-külön egyet nappali, egyet esti tv nézésre vásárolni
    5.többen, lehetőleg szemből
    6.talán a YouTube
    7. semmi extra
    8. jobb lenne középen, de nem kizáró a szélső talp
    9. nem vagyok elkötelezett egyik márka iránt sem. Jelenleg 2 Samu van ( UE40D5003 és UE40ES6540)nem zárkóznék el az ismert kínai márkáktól sem, ami fontos hogy egyszerű és magyar nyelvű legyen a menűje és stabil legyen az op. rendszere.
    10. bt. ( feltétlenül kellene fej-vagy fülhallgatóhoz) és Wifi
    11. Új és hosszabb távra venném nemcsak néhány évre.
    Fenti kritériumok mellett tudtok olyan készüléket ajánlani, aminek a képe legalább nem lenne rosszabb a jelenlegieknél vagy imádkozzak, hogy a mostaniak ne menjenek tönkre, de egyszer az is be fog következni.
    Előre is köszönöm a javaslatokat.

  • ZEATöreg

    csendes tag

    Sziasztok!
    Az utóbbi időben rendszeresen olvasom a topicot, sok fontos tényezőre felhívtátok a figyelmet készülékválasztás előtt. Számomra egy lényeges dologra nem találtam még megnyugtató választ:
    Ha valaki csak kábeltévézik (Telekom IPTV), ahol „csak” SD és max. HD adások vannak-mekkora az a max. távolság, amiben még jó képet ad vissza?
    Kettő tv-t tervezek vásárolni az egyiket 3,2 m, a másikat 2,5 m távolságról néznénk. Én 50” és 43”-ban gondolkoztam. Az ismert nézési táblázatból pl.1 m eltérés van az 50”-os készülék esetében SD és HD adás között.

    Köszi előre a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák