Új hozzászólás Aktív témák

  • danifilth

    csendes tag

    Hellosztok

    Elnézést hogy sok butaságot összefogok hordani ebben a hozzáértó topicban.

    Tv vásárlás elött állok a jövő honap elején esedékes lesz. Fő felhasználás Ps4pro és film/sorozat nézés (Hétköznap kevés használat hétvégén erősebb igénybevétel :D ).Néztem hogy android vagy webOS kicsit mindegy mert van HBO GO és Netflix mindkettőn. VA vagy IPS még egyáltalán nemtudom majd elmegyek megnézni őket élőben főleg szemből nézném max azért minimális betekéntési szög jólenne. Olvasgattam itt a fórumon is hogy lényeges hogy hány HZ-es, azért minimálisan szeretném a következő generációs konzolt is használni. MM-ben szeretném vásárolni mert van sok utalványom és elfogadják. 50" fölött jó lenne. Ha van bármi jó alternatívátok szivesen meghallgatom nem szükséges hogy idei évben megjelent legyen hogyha tavalyról van valami jó régebbi széria, nem 1 évíg szeretném használni. (OLED től kicsit félek). Ha valami lényeges információt kihagytam akkor szóljatok és kiegészítem. 300.000 a plafon de a linkeltjeim között is van ami magasabb mint a limit de az nagyon a plafon már...

    Ezeket néztem:

    1

    2

    3

    4

    5

    Köszönöm hogy végigolvastátok a kicsit sok kritériumos keresési tartományomat, válaszotokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák