Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz TeebyKay #94497 üzenetére

    Jelenleg 1gbps-es netem van, lehet lesz majd 2gbps-re újítva, de nincs rá igény, hogy ekkora sávszélesség wifin átmenjen, az igényes eszközök úgyis vezetékkel vannak rákötve.
    Gigabites csomaghoz nem lesz gond eszközt venni, a 2 Gbps-eshez már 100k felett kezdődnek az eszközök.

    Természetesen minél kevesebb, a 20 ezres sávból a TP-Link Archer AX10 AX1500 Router-t néztem, nem tudom van-e jobb vagy hasonló ajánlat (tetszik ez a beamforming technológia, nem tudom mennyire hasznos).
    Érdemes lenne olyan eszközt venni amely támogatja a vezetékes mesh hálózat kialakítását, a TP-Link OneMesh csak vezetékmentes csatlakozást és repeater-t támogat mint másodlagos eszközt.
    Asus AX55 megfelelő lehet.

    Egyéb: Tudtok esetleg egy teljesen átlagos gigabites switchet is ajánlani vagy menjek a switch topicba? Mivel 8-10 eszköz van vezetékkel bekötve (jelenleg egy régi tp-link router van switchnek bekonfigurálva).
    Ha csak port szám növelés a cél akkor bármilyen switch megfelelő lesz a célra.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Új hozzászólás Aktív témák