Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz Multibit #52018 üzenetére

    Vagyis neked csak v1-gyel van tapasztalatod. Nem mindegy, hogy milyen az N66U a v2/v3-hoz képest? :)

    Igen, csak v1-el, bár ismerősnek telepítettem ddwrt-ét v2-re, de otthon nem volt időm sokáig használni.
    Az 5 GHz (mint minden WiFi) lutri, hogy mennyire lesz működőképes a lakásban. Nem volt még nálam 5 GHz-es router, ezért a kérdés részben arra irányult, hogy: dual band router, vagy a jól bevált 1043nd v2/3?

    Egyedül azt nem tudom, hogy mekkora hátrány az ac hiánya
    Erre utaltam a mondat végi zárójeles résszel. Azaz, wifi tekintetében bebetonozod magad a jelenbe.

    Ha csak ennyi, akkor ez biztos, hogy nem lesz gond. Minden fontos helyre gigabites CAT6 árnyékolt FTP kábel van bevezetve. A WiFi csak a két laptopnak, kettő-négy telefonnak, tabletnek, esetleg egy-két másik kütyünek kell: egyiken sem számít, hogy milyen a sebesség, egy átlagos N adatátvitel teljesen megfelelő. Ami számít, hogy legyen és stabil legyen a jel. Így ilyen szempontból nem bánom, ha nagyon sokáig nem kell váltanom, mert az N66U sok-sok éven keresztül megbízhatóan és jól teszi majd a dolgát.

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák