Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    válasz Gigi01 #18141 üzenetére

    Szia!

    Ezek jöhetnek szóba: TP-Link TL-WR1043ND, D-Link DIR-825, ASUS RT-N16.

    A D-Linknek a legerősebb a wifi antennája tudomásom szerint.
    A TP-Linknek cserélhető erősebbre.
    Az ASUS-ról még nincs infom.Intruder2k5-t kérdezd! :) Az ASUS atomstabil, van olyan fórumtárs, akinek több mint 60 napja megy megállás nélkül. Ugyanez elmondható a D-Link-ről és a TP-Linkről is csak utóbbinál néha elfogy a RAM. Ha értesz a mikroelektronikai forrasztásokhoz akkor rakhatsz 64MB RAM-ot a TP-Linkbe.

    Ha ez nem megy akkor: itt vedd meg [link]

    Azt tudnod kell hogy:

    A TP-Link 400 MHz-es CPU-val rendelkezik és 32 MB RAM-mal, rakható rá Open és DDWRT.

    Az ASUS 480 MHz-es CPU-vsl rendelk.ezik, és 128 MB RAM van benne. Rakható rá Tomato, DDWRT, és OpenWRT.

    A D-Link 680 MHz-es CPU-val, és 64MB RAM-mal rendelkezik. Ez is bővíthető 128 MB-ra, de az már akkora gényolás, hogy nem éri meg szerintem. Rakható rá OpenWRT.

    Itt tudod tesztelni a különböző firmareket:

    DD-WRT
    OpenWRT-re majd keres valaki más... ;)
    Tomato

    Az OpenWRT-ről azt kell tudni, hogy amit azzal nem lehet megcsinálni, azt nem lehetmegcsinálni. Több tízezer csomaggal bővíthető, bármi kivitelezhető vele.

    A DD-WRT az szép és jó, csak nem bővíthető semennyire sem, és vannak vele biztonsági problémák.

    A Tomato webfelülete AJAX alapú, átlátható, nekem marhára tetszik, nagyon profi.
    Ehhez is van csomagkezelő, itt is rengeteg csomag van.

    Remélem ezzel válaszoltam minden kérdésedre.

    Üdv. core2

Új hozzászólás Aktív témák