Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Kris87 #13158 üzenetére

    ha feltevésből és elméleti síkon dobálóznék, akkor megnézhetném magam, de legalább is erősen szégyenkeznék... :U
    és igen, jobbára user error, gyakran nem törődnek a megfelelő firmware verzióval, illesztésekkel, beállításokkal...stb!
    azt is meg kell érteni, hogy az n szabványt is tudó wifi eszközök esetén - főként mixed módban - több a "hibalehetőség", esetlegesen több finomhangolást igényel a hálózat minden összetevője, de az újabb technológiai lehetőségek maximális kihasználásával több kihozható a rendszerből!
    mellesleg ahol akár csak egy ismeretlenes tényező is akad, ott nehéz olyan "mérésekről" és értékekről beszélni, amik fix alapra épülnek...
    olyat én még nem láttam, hogy - megfelelő feltételek esetén - akkora különbség lett volna x típusú router kontra tl-wr7xxn(d) között, hogy előbbivel minden teljesen frankó a wifi "térerő" tekintetében egy adott ellenoldal mellett, utóbbi routerrel pedig jelentősen gyengébb, vagy egyáltalán nincs! minimális eltérések lehetnek - korábban már leírtam, hogy miért, de az minden típusra igaz, nem csak a tl-wr7xxn(d) esetén -, de ha jelentős az eltérés, ott már nem a router a probléma forrása, hanem más gond van!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák