Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz qqriq01 #22910 üzenetére

    Üdv.
    Tehát a Fury az 2x2gb 1600mhz cl10-
    A kiszemelt Beast az 2x4gb 2400mhz cl11. Ez a két kit működne-e együtt a gépedben?
    Nem tudom a géped többi összetevőjét, de szerintem ne ereszd őket össze.. Valószínűleg tök más chipek is vannak rajtuk, ráadásul teljesen más méretűek a modulok és még a volt is tök más amit igényelnek..
    Nagy valószínűséggel, ha működnének is azt csak úgy lehet elérni, ha a BIOS-ba beletúrsz és manuálisan adsz meg minden értéket a ramoknak.

    "A 2400MHz-es ram sokkal jobb mint az 1600MHz-es ( játékra gondolok )"
    Ha van dVGA a gépedben akkor játékoknál pont tök felesleges a magas mhz-es ram.. 1600mhz bőven megteszi.

    Ha mindenképp szeretnél memóriát bővíteni akkor vagy egy ugyan ilyen kitet nézz a jelenlegi mellé vagy a mostaniakat "dobd" ki a gépből és tegyél bele egy 2x8gb-os kitet. Ami még jobb is, mert 2 modullal könnyebb dolga van a procinak mint 4-gyel.

    (#22911) Andrej1
    Szerintem itt nézz körül..

    Memóriát a mindennapokra nem kell "jól" húzni.. Sőt igazából egyáltalán nem kell húzni.. Ha veszel egy 2133 mhz-es cl10-es rampárt azzal bőven elvagy.
    Játékhoz teljesen mindegy, hogy 1600mhz vagy 2400mhz.. A mennyiség számít.. Memória frekvencia növelésből semmit nem profitálnal a játékok, ha dVGA van a gépben. Ha APU-t használnál ott viszont igenis számít.

    (#22912) eri
    4gb összesen tehát slotonként 2gb. 2x2gb-os kitet nézz bele!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák