Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz #95590400 #2774 üzenetére

    Én csak a saját szememnek hiszek. :K
    Gondolhatod, egy forinttal sem akarok többet költeni, mint amennyit muszáj. Nem vagyok a saját pénztárcám ellensége. :N
    De ami jó az jó. És amikor azt látom, hogy eltűnnek, az addig a film stilizálásának hitt pixelek, nagyobb lett a szinhűség és jobb a mélységérzet, akkor azt kell, hogy mondjam : yes, lett egy kategóriával magasabb képet adó vetitőm sokkal kevesebb pénzből, mintha megvettem volna az eggyel nagyobbat. Persze ez is csak egy bizonyos szinttől érvényes !

    És nekem is a mai napig itt viritanak a régi 3 fejes deckjeim... :DD Néha még a kerámia sony kazettáim is feltűnnek..

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

  • BBéci

    titán

    válasz #95590400 #2774 üzenetére

    Művész cimborád számára nyilván nincs jelentősége azoknak az apróságoknak, amiket egy kábel cseréje okoz és igaza van. De leírásodból úgy vettem ki, nem azt mondta, hogy kipróbált egy kazalnyi HDMI és tápkábelt és nem látott különbséget.
    A Házimozi Stúdió bemutatótermében hatan ültünk és erős kétkedéssel, lenéző mosollyal vártuk az Udvardy-féle Hálózati Kondícionáló prezentációját. Nem akartunk hinni a szemünknek, leesett az állunk, amikor a SIM2 Domino 80 tápvezetékébe került az említett hasáb. Nagyságrendet javult a képminőség.
    A legkönnyebb erre azt mondani, hogy placebo. A jelenlévők, engem kivéve mindannyian felső kategóriás vagy high-end házimozival, benne vetítővel, rendelkeztek.

    (#2780) Lipton
    A rossz poénok nem fedik el a tudatlanságot.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák