Új hozzászólás Aktív témák

  • Bikkrom

    senior tag

    Sima Short Throw témában érdekelne tapasztalatok, nem UST. Remélem volt már pár tagnak ilyenekkel dolga. Kontrétan egy 0:69-0:83-as throw BenQ gép a kiszemeltem, W1210ST.

    A körítés: Megy tovább az őrület. :)) Kiszorúltam a nappaliból, itt a második picúr. A TW9200 pihen 2 hónapja.

    A hálószobánk eddig ki volt lőve, mint mozi alany. Egy 75"-os LCD volt eddig ott, csak szigorúan sorozatra, de mostmár filmre is, mert ide szorúltam ki. A probléma az, hogy egyetlen egy falfelület van ahol se ajtó se ablak és elfér egy 100-120"-os vászon. De úgy gondoltam, hogy a TV-t elengedem. LCD, nem elég nagy és nem ér fel a vetített képhez. De eddig nem volt gép ami kiváltsa. 205-208 cm van lencsétől vászonig. Járt nálam W2000, imádtam a képét, de itt csak 80"-t tudna.

    A géphez visszatérve. BenQ W1210ST a neve, de ha jól látom azért nincs róla szinte semmi a neten, mert HT2150ST néven megy inkább. Szinte teljesen W2000/W1110 kinézet. Csak egy kicsit jobb throw. Menne ekkora távról a 110-120".
    Kérdéseim:
    - A sima Short throw gépek is szenvednek az UST-k hátrányaitól? Nem homogén kép, foltok, nem egyenletes fényerő, gyenge kontraszt stb.
    - Van aki már látott ilyen sima ST gépeket? Akár az újabb szériákból a BenQ-tól. Érdemes ezekkel foglalkozni?
    - Nem nagyon találtam kontraszt adatokat, talán tudja a W1110-W2000 szintjét vagy nagyon messze van attól?

    Köszönöm szépen a segítséget előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Új hozzászólás Aktív témák