Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    egy kis visszajelzes, ha vkinek projektor tisztitassal/karbantartassal/szervizelessel kapcsolatos igenye merulne fel, ajanlom en is Krisztiant (Cseneles).
    nagyon segitokesz, rugalmas es nem utolso sorban remek munkat vegez, csak ajanlani tudom tenyleg. :C
    x7900 fenyut tisztitassal jott kb. 25% plusz fenyero nekem. na meg meg ennyi a szerviz menu resetelessel, beallitassal is. ez utobbit nem is ertem, mert ugyanezt a kepi modot kalibraltam en is, raadasul kalibralas elott kapott egy resetet is, bar a kulso menubol. (ezert kell kihivni a Viktort amugy, es ezt is profikra bizni ;) )
    mindenesetre Cseneles elott tudott kb 15 fl-et, most 27 fl-en vagyok 3m szeles 1.2 vasznon. laza 39000:1 onoff kontraszt mellett :DD :R

    tuti lett nagyon, raadasul a lehetosegek is bovultek. sdr-t pl low lampaval is tudok nezni, 17fl mellett, full nema vetitovel. vagy elgondolkozhatok azon is, hogy betoljam-e a cinema filtert 100% p3-hoz, mert ugy is marad kb 23 fl majd. mondjuk enelkul is tud 94% korul.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák