Új hozzászólás Aktív témák

  • péjé

    őstag

    válasz JoceeHunt #41257 üzenetére

    szia,
    csak pár ötlet. Minimálisat futott fullhd felsőkategóriás vetítők vannak most kitéve az avx-re [link]:
    -Digital Projection M-Vision Cine LED
    -Sony HW65 de ez újonnan is belefér új (645eft)
    -Runco QuantumColor Q650i LED
    -epson tw 9300 ez már tud 4K HDR képet is

    Az új ára ezeknek több misi, az epson is közel van hozzá, a 2 ledes kb. 20,000 órát tud futni nem kell tartani ezektől sztem olvass utánuk.
    Belépő kat. 4K-s gépekről olvasgathatsz a korábbi hozzászólásokban, a 4-500eft-os példányok a 4K HDR-t csak részben tudják, eléggé kompromisszumos gépek. 4K-s felsőkat. gépek nem férnek ebbe az árba, lehet nem is kell erőltetni.

    Vászon ügyben azt tudom javasolni hogy ha lehetséges akkor fix vásznat keress. A nappali vászon felőli részét (ha még nem készült el) akkor fontold meg h vmi sötétebb árnyalatúra festeted, ez nagyon sokat dob a vetített kép kontraszján (fehér falak a viszaverődés miatt rontják a képet) pl. a barna vmi árnyalatára bár tudom h ehhez azért életünk párja is hozzászól így nálunk maradt világos...:-)
    A vásznon ne spórolj mert nagyon fontos, a kép minősége nagyban múlik rajta.
    Vetítő/vászon ügyben keresheted Szepi0808 és Hiccusz -t az avx-en, ők kereskednek is ezekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák