Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi0808

    senior tag

    válasz yodamastah #24540 üzenetére

    Aki nem tud kalibrálni annál előnyös a HW55 dobozból kivéve majdnem tökéletes kalibrált állapota. Mike is azt írta róla, hogy szemmel látható különbséget nem lehet kihozni belőle, ha pontosan bekalibrálná. Neked ez nem jelet gondot, bár az X30-ban nincs CMS és tökéletes soha nem lesz főleg a köztes szaturációk. Na, már most, aki abból is ki akarja hozni igazán a legjobban annak kalibráltatni kell. Az újabb v.003 izzó sem bírja túl sokáig 1500-nál több mint az 50%-át eldobja fényerejének és kalibrálni kell.
    Jó dolog az a motoros optika, de ritkán van rá szükség, általában az első installációnál. A nagyobb fényerő is előnyös akinek nagy vászna van és az RC-t is sokan szeretik, mert nagy általánosságban nem HTPC-vel tolják otthon.
    Nem tudom, honnét tudtál új X30-at venni, mert már vagy két éve kifutott, de a mostani árakat is megnézzük két szemcsivel, beépített jeladóval, tartósabb lámpával, csöndesebb üzemmóddal, 3 év support garival (meg még van egy pár dolog) miatt jobb választás a Sony és rengeteg is fogy belőle. Tudod, hogy én nagy JVC fan voltam és várom még, hogy a JVC odategye magát és egy jó belépő full hd-s projival álljon elő, amit jó áron is meglehet majd venni. Sajnos a mostani és a következő generáció sem fogja beváltani ezeket a hozzáfűzött reményeket, most már biztos, és még natív 4K-t sem sikerült nekik összehozni a következő generációra sem.

    Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K Zidoo Z2000 Pro Anthem AVM70 15.2ch. EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500. MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5 SVS SB4000 2db.

Új hozzászólás Aktív témák