Új hozzászólás Aktív témák

  • Petrelli

    csendes tag

    válasz yodamastah #1445 üzenetére

    Köszi a gyors választ és várni fogok még sztem egy-két hónapot max karácsonyig, de nagy valószínűséggel az ár/érték arány fog dönteni max260e ft körüli kategóriában. Mert ugye még vásznam sincs hozzá és mint tudjuk az is még kb 100e + egyéb kiegészítők pl: projektor tartó + hdmi kábel.. (még a kiegészítőkből nem tudom milyen legyen.. eddig egy 240*154 -es fixkeretes vászont szeretnék)

    off topik:
    A saját véleményem az az, hogy hacsak nem az ember nem egész életében a vászon előtt akar ülni otthon és másra nem is költeni akkor drága mulatság ez a home cinema. Ja és még nem beszéltem a hangrendszerről, htpc vagy helyette más(dvd, blu-ray) stb (szerencsére ezek már vannak). Ja és még set top box-om sincs, hogy tv-t nézzek a projektoron.. pl: full hd-s meccseket kivetítőn.

    Szóval sztem ne mondhatjuk 320+áfára hogy kevés.. Tudom én, hogy fúú mit tud meg minden, de gondolj csak bele annak idején a vieomagnóra is ezt mondtuk, hogy mekkora egy csoda, most meg, hogy tudod mi van benne mit adnál érte?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák