Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #36048 üzenetére

    Hol láttál nálam kardot? :U

    Érdekes egyébként, hogy azt állítod, hogy az Avira nem erőforrás-igényes, én ezt is pont azért dobtam ki a kukába egy idő után, [...] másrészt mert pont, hogy úgy éreztem, hogy ez lassítja a gépet.

    Én pontosan ezért nem szeretek vírusirtót ajánlgatni senkinek, mert én ezt tapasztalom, más esetleg pedig mást. Minden általam használt, és hosszabb távon kizárólag rámbízott gépen ezt használom, és soha nem volt vele olyan gondom, hogy észrevehetően lassított volna. Ha majd ezt tapasztalom, lecsapom, és nézek mást.

    Az kémkedéses sztorit félreértetted. Az új ingyenes AVG bevallottan csinál ilyet, és csak erről volt szó, MSE kapcsán ez meg sem lett említve.

    Csak annyira elindult a megvetése azoknak az embereknek, akik ezt használják, hogy már magamra vettem én is, aztán gondoltam leírom a tapasztalataimat.

    Ha itt rám (is?) gondolsz, akkor szerintem félreérted, nem azt vetem meg, aki MSE-t használ, hanem aki azt hiszi a többedszeri tájékoztatása után is, hogy az elegendő mindenfajta káros behatás elkerülésére. Egyik vírusirtó sem alkalmas egyébként, és a MSE csak annyiban rosszabb, hogy az még jobban nem. :D (De tudom, az igazi férfi MSE-t használ.)

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák