Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi831

    aktív tag

    válasz solfilo #41667 üzenetére

    1440x900 a gtx 650ti-vel mikor még meg volt, hát 8600 Gt-vel 1280x 720 vagy inkább 1174? vagy ilyesmi -ez a kártya ezt bírja.

    Volt amikor gt650ti volt azt nem tudtam vele kihajtani rendesen (f1 2012), jól fel kellett húzni a procit*.Igaz mint később rájöttem, a játék automatikusan belőtte az élsimítást, f@sz@ra.Szóval ezért sem ment úgy.
    Legfeljebb később vennék másik vga-t amit ki bírok hajtani.Meg lehet 1-2 év múlva költözöm és nekem nincs áramkedvezményem mint apumnak(és neki is sok s számla).És láttam tesztben, hogy teljes terhelés alatt egy 60W-os izzónak megfelelő túlfogyasztás van az intelhez képest! Ráadásul ezt 3GHz körül mérték, ha jól emlékszem.Nekem meg Turbo Core-val 4Ghzig is felmegy.Fűt is rendesen a gép.

    Szerintem netes játékokba is azért jobbak egyesek mert jobb fps-t tudnak kihozni a rendszerből alacsonyabb fogyasztással és jobb vga-val.De hiába van jobb vga-m, ha nem bírom "rendesen" kihajtani.

    *Igaz mondtam, hgy ki tudtam hajtani, de frezzer 13 mér nem bírta tartani, 80 fokos volt a cpu.Az intelre meg passzolna a fogyasztás miatt ez a hűtő.Még ha húzom is.

    Aztán meg, hogy van az, hogy videó konvertálásnál/vágásnál is ott van a az i5-3570K? pedig csak 4 mag.Pedig ezek az alkalmazások többszálúak, több magot képesek kihajtani.Mégis gyengébb még az FX 8350 is.Pedig nekem 8120-am van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák