Új hozzászólás Aktív témák

  • DrJános

    aktív tag

    válasz atti_2010 #36957 üzenetére

    Köszi a segítséget.

    Sajnos az anyagiak most nem engedik, hogy erősebb VGA kerüljön a gépbe így muszáj használnom azt ami a régi gépből megmaradt.

    Viszont szeretnék egy jó erős alapot az egésznek ezért gondoltam ezekre a lapokra.
    De ha tudsz valami jó lapot akkor szívesen fogadom a tanácsod, de inkább azt már az alaplapos témában tárgyaljuk ki.

    A prociknál azért gondoltam erre mert ha nem tudnék majd váltani Piledriverre akkor szeretném, hogy egy jó pörgős gépem legyen. Amúgy melyik az előnyösebb az AMD prociknál a nagyobb órajel vagy a több mag. Vagy ez is alkalmazásfüggő?

    A tápnál mire gondolod, hogy karcsú? A belső felépítés vagy a teljesítmény?

    Amúgy jól látod, később szeretném átalakítani egy rendes Gamer géppé, most nem volt tervezve gép vásárlás és a pénz amivel rendelkezem azt is nyári melóval szedtem össze. Hamarosan lesz rendes állásom is de addig meg nem akarok várni.
    Gép nélkül meg már nem tudok meglenni. :DDD

    Lord Vader: Pont sikerült jót választanod a Giga az egyetlen gyártó akiknek a termékeiben nem nagyon bízom, mostanában elég sok füstölt el belőlük. Bár lehet, hogy csak arra az adott szériára volt jellemző, de akkor is megingatja az ember bizalmát.

    A proci-t gondolom, hogy a 95 W miatt linkelted.

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák