Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rqb2

    újonc

    nyomtatóválasztásban kérném a segítséget:

    1. Tintás vagy lézer?
    Tintás
    2. Fekete vagy színes?
    színes
    3. Mire használnád?
    vegyesen nagy méretű fotó / színes rajzok
    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)
    200-300 fotó/színes vegyesen
    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
    1 hó
    6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)
    - Wifi
    - szkenner, lehet a legegyszűbb
    - automatikus kétoldalas nyomtatás. Erről az egyről talán le tudok mondani.

    7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?)
    60K HUF

    8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?)
    Fotó nyomtatásnál nem kell tökéletes, nincs szakértő sas szemem, de azért alkalmas legyen fotót nyomtatni.

    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?
    Minimális karbantartást szeretnék. Utántöltöm ha kell, de az ne egy fél órás művelet legyen fúróval és gumikesztyűvel.
    CISS nyomtató szóbajöhet.

    Egy webáruházban láttam egy Canon PIXMA MG3650S-t kiegészítve CISS rendszerrel 30K HUF-ért (1 év garanciát a bolt ad az egészre). Megfelelő választás lehet az nekem?

    Köszönöm!

  • rqb2

    újonc

    Üdv,
    Kicsit utánanéztem a dolgoknak. Ott tartok, hogy HP 415 és Canon G3411 között fog eldőlni a verseny (és kicsit morci vagyok, hogy ennyiért nem bírnak beletenni egyikbe se automatikus 2oldalas nyomtatást).

    Volt már HP-m és Canonom is, mind elcsesződött egy idő után, szóval nem vagyok márkahű. A kérdésem, hogy a kettő közül melyik legyen? Melyik nyomtat szebben pl fotót? Esetleg vmi idegesítő valamelyikben?

    Köszönöm,
    R.

  • rqb2

    újonc

    válasz Earl_Muttley #14130 üzenetére

    Brother T510W-ről nem olvastam olyan jókat, így kihagynám.
    A keretet 50K-ra csökkentettem, így az Epson kilóg belőle. Persze 3 év gari nagyon csábító, viszont ha véletlenül mégis a fej csesződne el, akkor nagyon könnyen azt mondhatják rá szervízben, hogy "beszáradt", és akkor ennyi volt.
    Funkciókat tekintve nekem mind a HP, Canon és Epson megfelel, nyomtatási minőség a kérdés itt már, hogy ott milyen lenne a sorrend?

Új hozzászólás Aktív témák