Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varshi

    aktív tag

    válasz MaxxDamage #11882 üzenetére

    Tudom, milyen a gyengébb minőségű tinta, de abból is kapni jobb fajtát!

    Nekem volt olyan - még a fecskendővel töltögetős korszakomban -, hogy tintát váltottam, és JÉÉ, de jó éles vonalakat tud ez a nyomtató! (egy belépő szintű HP nyomtató volt)
    Viszont el kell dönteni, mire kell. Csak kinyomtatni és eltenni valamit, vagy 2 nappal később kidobni, mondjuk vizsga előtt jegyzeteket, hogy mégse a monitorról tanuljunk a szemet fárasztva, vagy prezentálni kell?

    A lista tartalmáról, amin amúgy csak lézernyomtatókat látok:
    Jó lenne tudni, hogy tényleg kell-e a színes. Mert ha nem, akkor a legolcsóbb lézert szoktuk javasolni 3e oldal/7 év volumennél. Ugyanakkor az se biztos, hogy erről a listáról kell választani.
    3 év múlva, amikor is a nyomtatódban lesz vagy 1000-1500 oldal, aligha kell bármit is érvényesíteni gariban, szóval én egy lézernyomtatónál nem erőltetném (tintásnál is csak a fejproblémák miatt szoktuk javasolni, a mechanikák ennél jóval többet bírnak).

    A színes lézerről viszont ne is álmodj eredeti gyári kellékanyagokkal, ha a 15-20ezres patronártól a falnak mész, mert szerintem a monitor elől visz el a mentő, ha meglátod, hogy a listából legolcsóbb Laserjet Pro 400-hoz 150e-ből lesz meg eredeti (!) tonerből a teljes szett. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák