Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    válasz Varshi #11881 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Csak eredeti patron ami ezután szóba jöhet. (után gyártottba nem is olyan jó fajta tinta van töltve mint az eredetibe pl. ez szemmel látható is.) sima fekete/fehér szöveg nyomtatása esetén meg kicsit homályos a szöveg... kalibráltam 2x is és 3x.-ra az eredeti patronos kalibrációs lappal csináltam (amin nem mosódott semmi) mert van félre rakva korábbi időkből ilyen "kalibrációs" lapom. :B (aztán ez sem segített rajta, nem annyira vészes, de kicsit zavaró...eredeti patronnal nem volt soha semmi probléma.. az nyomtatott ameddig volt benne tinta...gond nélkül)

    Az nagyon jó ár, konkrétan 50% kedvezmény. (ennél a fajtánál aki sokat nyomtat, ott a lap többe kerül mint a tinta amit elhasznál, vicces de jó!) :DD
    Esetleg a céljaimra (kevés használat) tudsz ajánlani 3év garos listából? (megfelelő ár/érték aránnyal bírót) :R
    [link]

    MD
    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák