Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci FULL HD

    csendes tag

    válasz Chaser #38373 üzenetére

    Köszönöm szépen a választ! ISTEN tartsa meg jó szokásod : )

    Különben nem nagyon akarok rámenni nagyon a játék részre ,inkább imátkozni szoktam... az csak olyan mellékesnek kellene.De persze ha már ugy is olyan gépet veszek aminek komolyabb a hütése,márpedig azok általában GAMER -gépek,akkor kicsit játszanék is vele.De nem ez a fő élet célom.
    Stratégiai STAR WARS (persze nem a sötét oldalán : ) játékkal ami nem tul nagy gép követelményeket kiván,vagy nem rég láttam egy bemutatót a God Of War 3, de hát mondom nem olyan érvágás ha nem tudok 1 TB NIVIDIA grafikus kártyás játékot játszani : ))
    Igy hát nem olyan fontos az SLI,hiszen mikor az nem volt még az előtt is voltak azért élvezhető játékok amik még az SLI megléte mellett szerintem most is élvezhetőek.
    Nem akarom feláldozni mint ahogy Ur Jézust Feláldozták a DVD iró-olvasót egy SLI-ért.Tudom külön is vehetnék külső irót-olvasót laptophoz (remélem nem irtam most nagy hülyeséget) de ugy nekem már csak gond.
    Amit én keresek egy JÓ hütési laptop,persze most nem 400 Literes fagyasztó ládára gondoltam : ) Lenovó laptopban gondolkodom én is,mert az ASUS valaki irta,hogy tulárazot,és szerintem is.Amit elkérnek a G55-ért akkor már min. 250 GB-os SSD- vel kellene árulniuk ha már egyszer annyira gamer gép cimre törekszik.Ha az lett volna benne már meg is venném jövő héten.Hiába a 7200 as ford/perc 2013-ban ez már kőkorszaki.Jóindulattal is csak Jézus korabeli : )
    Hiába a jó hütés a 7200-as for/min olyan hőt termelhet 40 perc után,hogy télen nyugodtan lekapcsolhatjuk a fütést,és még az ablakot is szélesre tárhatjuk -10 foknál : ) Akárcsak azostoba Apple MacBook Prok-nál.Sora adják el ezeket is .... nem gyanus kicsit???? Hát ezért .....
    Nekem pedig olyan laptop kell ami mellett a légkondit lehet lekapcsolni : ))
    Majdnem olyan hosszut irtam mint egy Biblia oldal : )

Új hozzászólás Aktív témák