Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandorr

    csendes tag

    válasz balazs1006 #37898 üzenetére

    Ha ezt így írod elsőre, nem lenne probléma. De miután Többesszám elsőszemélyben írtál arról, hogy nem lett félretéve a gép, így mindenki a céggel azonosít, vagyis egy képviselőjének tekint, és értem, hogy az privát vélemény volt, de nem számít szerintem. A hozzászólás meg elég indulatos (így érzem), ami számomra is elég negatív képet fest, és elriaszt attól, hogy kapcsolatba kelljen lépnem veletek (pl. esetleges garanciális ügyintézés gépvásárlás után).
    Megértem, hogy nem vagytok könnyű helyzetben, de az eladó dolga, hogy higgadt maradjon, a profizmust mutassa, mert a pénz azok kezében van, akik ezt a fórumot olvassák.

    [ Szerkesztve ]

  • stratova

    veterán

    válasz balazs1006 #37898 üzenetére

    Üdv!

    Ha szabad megjegyeznem, nyilván nem jó egy bolt rossz hírét kelteni esetleg nem megfelelő informáltsággal, de sokat számít, hogy a korrekció milyen formában érkezik. Akkor is érdemes kimondottan kulturált formában korrigálni, ha ezt megelőzően esetleg eladóként személyes támadásnak is venné az ember a hozzászólásokat, mert nyilatkozat részletessége következtetni engedett az érintettségre.

    Ha én érintett lennék, akkor a saját hozzászólásom s az azzal generálta vitát töröltetném itt és újrafogalmazva magyaráznám el a helyzetet. Teljesen más képet festve így az adott üzletről.

    Ha az emberek töredéke is érdeklődik itt gépért, így is nagyon pörgős témáról van szó a PH hasábjain és más boltok mellett szép számú szalonos link kerül ajánlásra, ami kvázi ingyenreklám.

    [ Szerkesztve ]

  • AxBattler

    félisten

    válasz balazs1006 #37898 üzenetére

    El kellett dönteni, te is, és mindenki így döntött volna
    vagy te máshogy döntöttél volna ha ez lenne a munkád? nalátod...

    Ez így van. A bemutatkozást csupán arra értettem, hogy vettem, hol dolgozol.

    más: senkire nem emberállatoztam, mindössze annyit írtunk: baromságokat ír! ez teljesen más, mint amit te írtál. remélem érzed a különbséget
    v.ö.
    1, természetesen itt is az megy, mint mindehol ebben az országban: vakok vezetnek világtalanokat
    2, csak az olyan fórumtrollok, amilyen te is vagy

    A fórumtrollok nevében elnézést kérek! :R

    ráadásul nem nyilatkoztam a bolt nevében, hanem a privát véleményem írtam meg...
    Nem nyilatkozol, de nemhivatalosan is azt képviseled, mióta bemutatkoztál. Tetszik, vagy sem.

    Nyilván, ha mindenkinek jutott a gépekből, akinek visszajeleztetek, akkor nincs nagy gond, hiszen a készletek erejéig vállaltátok az akciót.

    Viszont ott csúszhat el a dolog, ha esetleg az érdeklődés méretéhez képest volt elenyésző a készlet - akkor tényleg megalapozott lehet egy vizsgálódás.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki."

Új hozzászólás Aktív témák