Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RohenHun

    csendes tag

    válasz Borote #3729 üzenetére

    Oké, köszi mindenkinek, aki segített ebben. Akkor továbbítom ezeket neki.
    Még 1 kérdés, a renew az rosszabb vmiben, mint a new? Mert olvastam, h megcsinálják olyanra, mintha új lenne, de vmit észre lehet rajta venni? Másik akkor, a HP Elitebook 8560w ami notebookstore-on van, az jól nézem, h nem magyar billentyűzetes? Akkor azt ki lehetne vhogy cserélni magyarra? (ebben a témában nem vagyok otthon).
    Akkor jól veszem ki, h nagyjából ennyi lenne a különbség a játékgép között?
    "Azok elegans, karcsu masinak, nagyabol egy eletre tervezve. G75 is jo minosegu, de ez egy gamer laptop, nagy es nehez(~4,5Kg), ez miatt viszont erosebb hardverben es hutesben"
    Tárgyalásra nem kell, de honnan tudjátok, lehet, h meg is örülnének, ha az unalmas tárgyalás közepette futna 1 Skyrim vagy vmi XD
    Meg akkor mondjam meg neki, h az Asusnak kb átlagos lenne a kijelzője, a Hp-nak pedig Ips, Különben az ips a színekben sokkal jobb, vagy miben?
    Ez 1 ilyen gimnázium utáni vmi felsőoktatási féle vmi. (tudom, h hülyén hangzik, de nehéz elmagyarázni :D ). Speciális oktatás féle ez, amire menne. Pl. tervezz meg 1 rakétát; tervezz vmit, ami szted csökkentené a szennyezettséget; autónak a formatervét csináld meg.....
    Amit eddig használnak program, az a Maya - 3D Animation Software (persze most nem tölti be ilyenkor nekem a honlapját :D ). De ez csak ilyen javaslat volt ott pár felsőbbévestől, h ők ezt használják. Úgyhogy lehet, h később vmire átváltana.

Új hozzászólás Aktív témák