Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KompÓth

    csendes tag

    válasz Tikakukac #160006 üzenetére

    Köszönöm a válaszod!

    Hát, megpróbálom eldönteni. Ma egész nap agyaltam rajta, de nem lettem előrébb. Az alapján se tudtam mérlegelni, hogy melyiknek jó a supportja, mert mind a kettőnek jó. Kínomban már nekiálltam nézegetni mást ebben a szegmensben, de nem találtam olyat ami értelmesebb lenne. :DDD
    HP-val van tapasztalatom (csak az már régen volt), de Dell-el abszolút semmi (csak monitorral). Cégnél használnak ketten régebbi probookokat (G3 és G4), vegyes érzelmekkel, de összességében elégedetten.
    Ha neked kéne választani mindenképp a probook és a vostro között, melyikre esne a választásod? Kíváncsi vagyok, hogy egy sokat látott mit hozna ki ebből. :D Az "egyiket sem" most nem opció. :D A kérdés nyitott, bármelyik tapasztaltabb ember is nyugodtan válaszolhat. :)
    Nekem ha nagyon mérlegelnem kéne akkor HP mellett szólna a Wifi 6, Dell mellett meg a VA panel (filmezéshez jobb és szeretek filmezni). A régebbi probookok összeszelési minőségben egész jól néztek ki ahogy tapogattam kollégák darabjait, de dell totális passz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák