Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz spyduck #138475 üzenetére

    Én mondjuk rühellem a 840-ben, hogy az alja fém. Qrva hideg, ha pedig meleg, marha izzasztó. Rendes kompozitnak párja nincs, csak jól kell ötvözni magnéziummal, hogy ne repedjen ha esik :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • hallador

    addikt

    válasz spyduck #138475 üzenetére

    sem pedig bill vilagitas a Probook-nal, nagyon kevered.

    A rossz hír, hogy ezt 2014-ben így lehetett rendelni/konfigurálni
    Az, hogy Magyarországra szokásosan nem jutott el, azt nem én keverem nagyon valamivel, hanem a magyar nagyker, meg a kereskedő.

    Nem volt eddig sem NVME foglalat,

    Ez jogos.

    A fem boritast is azert iratm, mert vegre minden van egy laptopban ami szamit.

    Azért mondj már az elmúlt 3 évben olyan gyártót aki:
    - Small business szegmensben (nem medium business)
    - m.sata/nvme és 2,5" hdd egyszerre tud működni.
    - ezt 13.3, 14.1, 15, 17 collban tudja
    - háttérvilágítású billentyűzettel (Ok a magyarokhoz szokásosan ez sem jutott el az okokat most hagyjuk is)
    - Relatíve minőségi házban
    - Ha szükséges 3 nap NBD-vel, de alaphelyzetben is carry in-el.
    - Alul nem kell lebontani a komplett notebookot, hogy cserélj benne bármit is.

    Mert én nem találtam ilyen gépet az elmúlt 3 évben a ProBook-on kívül... ami 200 000 Ft + carpack-al volt kapható...

    A kijelzőjébe bele lehetett kötni, ok ezzel elkéstek.

    (#138481) Mirr Murr

    Igen azt már igen az én 6460B-bet még egy évvel adták, majd én vettem még Care-packet hozzá. A HP 2013/4-ben jött rá, hogy 3 évvel adja. Azelőtt 2006-től 2013 között az NX gépeket is (ez a probook 6000/600) elődje végig 1 évvel adták. És az ára nem volt nagyon olcsó, ahhoz képest.

    Ja, az utóbbi évek tapadósabb felületű és kicsit süppedős fedelét kivéve.

    Ok, azért ugye nem várjuk el hogy ugyanazt várjuk el 100 000 Ft-al olcsóbban mint az EliteBook-tól? Vagy igen? Mert azért a mindent ingyen mert azért az jár ám...

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák