Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simo9555

    tag

    válasz #26450432 #104736 üzenetére

    Nekem ugyanilyen gépem van, csak a "kistestvére" amiben nem i7 van, hanem i3. Én azért vettem mert Mérlegeltem a dolgokat és a felhasználásomnak elegendő volt, ez is szemben a K501-el. Nyílván olcsóbb is volt. Nekem i3-5010U és GTX950m, 8GBram van a gépben. Amit te linkeltél abban csak a processzor más. Hűtése tökéletes, azzal nem lesz gondod(nekem max 70 fokig megy fel teljes terhelésen). A kijelző az fényes ami miatt tükröződik, ám ettől függetlenül elfogadható, jók a színei. A házról meg annyit, hogy az alja teljesen műanyag, a billentyűzet részhez felül tettek egy fém fedlapot, kicsit gyenge is emiatt de ha vigyázol rá nem lesz baj. Én két hónapja használom, egyenlőre hibamentes. Naponta játszok rajta, böngészek, stb.
    Hordozhatósága szerintem kicsit nehézkes, egyrészt vigyázni is kell rá, mert azért csak műanyag, másrészt 17,3-as méretben már nagy is. Ezektől függetlenül én ennyi pénzért, mint amennyiért én láttam azt a gépet, amit kinéztél, már nem ezt vettem volna, ha csak nem szempont a nagy kijelző, mert azért nem mindegy, hogy 15,6 vagy 17,3 legalábbis nekem. Nekem 160-ért megérte, de 230-at nem adnék érte, főleg csak annyi különbséggel, hogy i7-es.

Új hozzászólás Aktív témák