Új hozzászólás Aktív témák

  • Hogen

    tag

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Karácsonyi ajándék lenne
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? hát minél olcsóbban legyen 40.000 a plafon
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) játék, net, film
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? 1366*768 közepes részletességgel ( Dota2, CS:GO)
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Teljesítmény
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! igen de szerintem azt majd megoldom én
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15" tökéletes lenne
    (8) Notebook tömege? teljesen mindegy nem lenne hurcibálva
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle is jó
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? inem kell nagy tárhely de ramból ne gyengélkedjen 3-4 giga legyen
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) nincs
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? max a játékok
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) nincs kiszemeltem még
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? használt jó állapotban lévő gép is tökéletesen megfelel

Új hozzászólás Aktív témák