Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoston

    csendes tag

    Ez mondjuk pont kapufa mert nem hiszem hogy egy tv kiválasztása vagy a laptop amiről gépelek kiválasztása egyszerűbb lett volna.
    Sőt, ezidáig az egér, külső vinyó, mp3 lejátszó, fülhallgató, laptop hűtő, bridge kategóriás fényképezőgép és gamepad választás közben sem futottam bele eddig ilyen attitüdbe.
    Szóval csak egy apró tanács (vagy megfogadod vagy nem), ha ki vagy égve a segítségadásban akkor egyszerűbb ha nem szólsz hozzá. Azért kérdezünk mert nem tudjuk, tényleg nincs szükség a kioktatásra.
    3 éve amikor a laptopom vettem egészen képben lettem a végére és tudtam hogy a legjobbat vettem 330k-ért. Most utánajárás nélkül a formanyomtatványt kitöltve vakon azt hittem, 3 év elteltével reménykedhetek egy hasonló minőségben+teljesítményben 200k-ért szintén fullHD-s matt kijelzővel 17" helyett 15"-ban...
    Mint kiderült nem, bár azt továbbra sem értem miért rugózól a 12. kérdésen, amikor a 3. kérdésre adott válasz tökéletesen lefedi hogy CPU vagy GPU igényes felhasználása lesz a laptopnak.

Új hozzászólás Aktív témák