Új hozzászólás Aktív témák

  • thwHUNter222

    csendes tag

    Üdv!
    Segítségre lenne szükségem, mostanában minden tech vásárlás előtt idejövök és még sosem csalódtam szóval ismét szeretnék "utat" találni :D.
    Laptop vásárlásra adtam hát a fejemet egyetem előtt, szóval főleg tanulás és hordozás lenne célja, illetve minimális szórakozásra is, úgy is mondhatni egy "társat" keresek.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?- Kb 1-2 hónapon belül

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)-olyan 230-250 ezer körül terveztem
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)- mérnökinformatikus hallgató leszek szóval, tanulás, programozás , minimális szórakozás (pár kisebb játék)
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?- Nem hajtanám meg igazán, főként régebbikkel, amikkel most is játszok (pl.: lol, cs, borderlands etc...)
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?- Fényes ips, lehetőleg, de nyitott vagyok
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?-Naponta hordozva lenne
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)-Win
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?- lehetőleg SSD egy élhető meretben és legalább 8 giga RAM
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)-Nincs (különben is STOP SOROS port)
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)-Használt is jöhet de lehetőleg garanciával

    Eddig egy lenovo-n akadt meg a szemem amiről véleményt is kérnék:
    [link]
    Újra csomagolt verzióban.
    A válaszokat és segítséget előre is köszönöm :) !

Új hozzászólás Aktív témák