Új hozzászólás Aktív témák

  • ot93

    senior tag

    Üdv,
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Őszig
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    első körben 60-70e Ft
    (3) Felhasználás?
    irodai programok de csak a word, excel, másra ott van az asztali gépem. Elsősorban arra kéne, hogy jegyzeteljek vele egyetemen. Tanultam gépírni, így én számítógépen gyorsabban írok mint kézzel, na meg géppel szebb jegyzetet tudok írni. Ábrákat, bonyolult képleteket meg esetleg leírom füzetbe ha gyorsabb úgy... no tehát a lényeg, hogy írnék rajta :) ezért jobb lenne egy nagyobb gép, de azért nem kell nagy.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    nem használnám játékra, max amit elvisz, de ez tényleg csak bónusz feature lenne :D
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    ~15"
    matt ips-t támogatom, de ebben az árban szerintem nem lesz ilyen. Amúgy a matt fontosabb szempont mint az ips... Viszont ami fontos, az a felbontás... tekintve, hogy szöveget írnék rajta, legyen már 1920x1080 :) nem is értem az ez alattiak milyen alapon léteznek még :D
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    hetente kb. 3x vinném, de felhasználásából adódóan hordozós gép lenne...
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    win
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    ssd lenne jó, de hdd-vel is beérem. a tárhely mérete, meg a memória nincs kikötve, optikai meg mind1... nembaj ha van, de nem szükséges.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények?
    írás szempontjából ne legyen rossz. tudom, hogy szokni kell, de azért biztos van olyan ami még akkor sem alkalmas 10 ujjas írásra. tehát ebből a szempontból legyen tűrhető :)
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    új elsősorban, de használt is jöhet. amúgy laptop árakkal nem vagyok annyira tisztában, mindig is asztali gép párti voltam, de ezt a jegyzetelést szerintem máshogy nem lehetne megoldani. :N

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Új hozzászólás Aktív témák