Új hozzászólás Aktív témák

  • Leha

    csendes tag

    válasz QwErTy42 #108002 üzenetére

    Bocsánat a kérdésért, de olvasva itt a dolgokat kikívánkozik: én a Fujitsu E546 és az E736/E746 között vacillálok. A nettó ár számít, úgy számoltam hogy az E546 kb 220, az utóbbi kb. 280 lenne így. Viszont az E546-ba azonnal raknék egy SSD- ami ugye megdobná az árat ~20-30 ezer forinttal, így a 60 ezres "árelőny" fele elolvadna... és akkor már a magnézium ház, bill. világítás, egyszóval sokkal vonzóbbnak tűnik már akkor az E746...

    A kérdésem voltaképpen az, hogy megéri-e az árkülönbözetet? A keret megvan rá, az "akciós" MacBook Air volt a kiindulópont, de hiába optimalizált jobban az OS X, engem bosszant, hogy szinte semmit nem lehet az Air-ben módosítani utólag, még egy SSD csere is szenvedés (alapból úgy indultam, hogy Ultrabookot/MacBook Air-t keresek, de most rátaláltam ezekre a Fujitsu szériákra). Mennyire megbízhatóak ezek a laptopok? Fujitsu-ról olvastam hideget, meleget, de nekem személy szerint nagyon szimpatikusak.

    Köszönöm a segítséget, és elnézést az off-ért és a hosszú üzenetért. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 5530 -> iPhone 4 8GB -> Nokia Lumia 930 [Black] -> Green -> Honor 8 Black -> Huawei P30 Aurora

Új hozzászólás Aktív témák