Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Möhe #7526 üzenetére

    Persze, mert messziről futottam neki, mert teljesen máshogy szerettem volna megoldani. :D
    És mivel nem volt sürgős, ezért nem is kapkodtam el, mert jó előre tudtam, hogy októberben fogják bejelenteni az új szériákat. De tényleg megfordult már bennem, hogy torrentképes HTPC-t építek, viszont hosszútávon (4 éves távlatot nézve) egyszerűen nem érte volna meg a 24/7 felhasználásra, ami nekem szükséges, és AMD is töketlenkedik az új szériás procijaival már hónapok óta, csak nem akarja kiadni HTPCkbe való formában...

    Synology mellett egyedül a szoftveres része az ami verhetetlen, viszont bazki, megér +40k felárat, hogy könnyebben telepíthessek rá dolgokat? :D

    2 Magos procinak köszönhetően remélhetőleg tényleg jól fel van készítve a Cloud, és könnyedén ellátja a DLNA feladatokat, és mellette torrentet.

    (#7529) bencus3
    Apropó Torrent, igen, és nem, hivatalosan nem támogatja, gyakorlatilag meg ahogy olvastam SSHn belépve telepíteni lehet rá. Fogalmam sincs mikor jelenik meg, de a 2TB verziót már lehet kapni.

Új hozzászólás Aktív témák