Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BennyHUN

    csendes tag

    Sziasztok
    Ki milyen monitort ajánlana játékhoz?
    Nem PC lenne rakötve hanem 2 konzol egy Xbox One S és egy Nintendo Switch,e miatt fontos lenne,hogy 2xHDMI port legyen rajta,hogy ne keljen ki-be huzogatni a kettőt.
    Illetve fejhallgató kimenet is fontos,hogy a hangszórót ratudjam dugni.
    A keret kb 40-55 ezer forint lenne.
    Ahogy néztem ebben az ár kategóriában az IPS,Full HD 21-24" ,60Hz(láttam 75Hz-t is) 5ms válaszidő mennek leginkább.A válasz idő 1-2 ms lenne jó.+nagyon megtetszett az a kicsi káva.
    A monitort leginkább játékra illetve film+sorozat nèzèsre használnám.
    Én ezt néztem ki.
    https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/acer/vg220qbmiix-um-wv0ee-006-p414498469/
    Van benne beépített hangszóró,de sokan írják,hogy nagyon gyenge, szóval azt nem is használnám.

  • BennyHUN

    csendes tag

    Sziasztok,
    Milyen monitort tudtok ajánlani 40-50ezer forint között?
    Én az Acer VG240Y(46.000ft IPS 1920x1080/1ms(ami biztos nem ennyi,mert ha jól tudom az IPS nem tud 1ms-es válaszidőt) 2xHDMI 1xVGA és egy fejhallgató kimenet van rajta(ezek nekem fontosak,mert Xbox One S,Xbox 360(vga-hdmi átalakítóval lenne csatlakoztatva) és egy Nintendo Switch lenne rádugva és csak kényelmesebb,ha nem kell dugdosni ki/be a kábeleket+ hangszóró is be lenne dugva.
    Egy nagyon régi monitort cserélnék le kb 8 évest,szóval nekem még ez is nagy ugrás lenne. Vagy esetleg gyűjtsek még rá és vegyek a drágábbat? Xbox Series X vásárlás is tervben van,de az max 1-2 év múlva lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • BennyHUN

    csendes tag

    Sziasztok,
    Láttam,hogy ajánljátok az AOC 24G2U monitort gamer pc mellé,de csak konzolokhoz és egy közepes géphez is jó,vagy felesleges pluszban rá költeni(mert 10-15 ezerrel olcsóban van 75HZ-es is)?
    Xbox One S/360, Nintendo Switch lenne rádugva.(Illetve később még egy Xbox Series X-is[remélhetőleg].
    1 hét alatt ráment az ára +20-25 ezer forint. Az Oázis Computer webshopnál kérdeztem rá,hogy mikor jöhet még raktára,de még ők sem tudják,azt írták,hogy még a JANUÁRI szállítmányt várják az AOC-től.Szóval gondolom ezért magas az ára,de ha lemegy 58-65 ezer forint közé akkor érdemes konzolhoz venni vagy elég a kis tesó is hozzá?
    Bár ha lemegy az ár 65ezerre akkor már lehet érdemesebb lenne a 144hz-t venni nem ?
    Alternatíva:AOC 24G2U5 szinte ugyan az csak 75hz-es. (55 ezer forint).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák