Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duti No1

    tag

    válasz Brekk #57006 üzenetére

    Szia Brekk! :DD
    Először is köszönöm szépen a kábelt, ami már tegnap délelőtt landolt nálam. :R
    Hosszú távon szerintem kifizetődő lesz ez az apróságnak tűnő kedvesség, ma már ajánlottam is a boltot egy ismerősömnek, és meséltem neki a fénysebességű problémamegoldó képességetekről.
    Illett volna megköszönöm egyből, de olyan erővel szívtak magukba a játékok, hogy nem bírtam
    betelni a gyönyörrel.Utojára akkor éreztem ilyet mikor megvettem az első ps1-em, :DD . Annyira élénkek a színek, hogy harapni lehet.És és a kontraszt, hát az olyan, a régi crtmhez képest, hogy leborotválja a retinám.Nem tudom hogy most ez optikai csalódás, de úgy szól a mély a ládából ahogy még soha. :U Lehet csak azért mert eddig leárnyékolta a crt kasznija :B.Aki ezen a típuson gondolkozik, ASUS VX239H annak üzenem, hogy nyugodtan vágjon bele, nem fog csalódni.Bár lehet, hogy most a 22-est választanám mert ahhoz még jár hdmi meg dvi kábel ;).Mindent összefoglalva pixel hiba egy szál se, és magával ragad a minta termi ragyogás.Még egyenlőre szoknom kel a 4/3 után, de úgy érzem könnyen rá fog állni a szemem.Még egyszer köszönöm szépen a kábelt, :R de most megyek mert már várnak a gamek :)) ..

    [ Szerkesztve ]

    ****************AGP FOREVER****************

Új hozzászólás Aktív témák